Члени-кореспонденти

Васильковський Олексій Михайлович

Васильковський Олексій Михайлович народився 6 січня 1974 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, професор кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: пневморешітна сепарація зерна, точна сівба насіння просапних культур.

Автор і співавтор понад 160 наукових і науково-методичних праць, 1 монографії, 3 навчальних посібників і 46 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 березня 2020 року, диплом AAS № 00051

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Лещенко Сергій Миколайович

Лещенко Сергій Миколайович народився 24 квітня 1982 року у с. м. т. Компаніївка Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: науково–технічне забезпечення ресурсозберігаючого безполицевого обробітку ґрунту та вдосконалення зерноочисних машин загального призначення.

Автор і співавтор понад 100 наукових та науково-методичних праць, 1 монографії, 3 навчальних посібників та 40 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 березня 2020 року, диплом AAS № 00052

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Мороз Сергій Миколайович

Мороз Сергій Миколайович народився 6 січня 1969 року у с. Грузьке Кіровоградського району, Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: технології, машини та обладнання обробітку ґрунту, сівби та післязбиральної обробки зерна, інформаційне забезпечення машинобудування та агроінженерії.

Автор і співавтор понад 60 наукових та науково-методичних праць, 1 монографії та 32 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 березня 2020 року, диплом AAS № 00053

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Петренко Дмитро Іванович

Петренко Дмитро Іванович народився 16 серпня 1982 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: технології, машини та обладнання для ґрунтообробки, сівби та післязбиральної обробки зерна.

Автор і співавтор понад 80 наукових та науково-методичних праць, 1 монографії, 2 навчальних посібників та 17 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 березня 2020 року, диплом AAS № 00054

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Марченко Дмитро Дмитрович

Марченко Дмитро Дмитрович народився 29 липня 1984 року у м. Миколаїв. Кандидат технічних наук, доцент кафедри тракторів та сільськогосподарських машин, експлуатації і технічного сервісу Миколаївського національного аграрного університету, заступник декана з навчальної роботи Інженерно-енергетичного факультету.

Сфера наукових інтересів: технології обробки металів в машинобудуванні та трибологічні дослідження.

Автор і співавтор понад 170 наукових і науково-методичних публікацій, 1 монографії та 18 патентів на винаходи та корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 6 квітня 2020 року, диплом AAS № 00055.

Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Миколаїв.

Васильковська Катерина Вікторівна

Васильковська Катерина Вікторівна народилася 15 листопада 1976 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: посівні машини та агрегати, висівні апарати, точний висів, програмування врожаю.

Автор і співавтор понад 100 наукових та науково-методичних праць, 2 навчальних посібників та 14 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 6 квітня 2020 року, диплом AAS № 00056.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Чебанов Андрій Борисович

Чебанов Андрій Борисович народився 19 квітня 1982 року у м. Мелітополь Запорізької області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри електроенергетики і автоматизації Таврійського державного агротехнологічного університету.

Сфера наукових інтересів: електричні машини, розробка технології, експериментального устаткування технологічної лінії по глибокій переробці насіння рицини в касторову олію.

Автор і співавтор понад 40 наукових та науково-методичних праць та 5 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 15 квітня 2020 року, диплом AAS № 00057.

Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Мелітополь, Запорізької області.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Чебанова Юлія Василівна

Чебанова Юлія Василівна народилася 27 липня 1985 року у с. Вершина Друга Куйбишевського району, Запорізької області. Кандидат географічних наук, старший викладач кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету.

Сфера наукових інтересів: раціональне природокористування.

Автор і співавтор понад 20 наукових та науково-методичних праць та 5 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 15 квітня 2020 року, диплом AAS № 00058.

Профілі Orcid Scholar
Кірчук Руслан Васильович

Кірчук Руслан Васильович народився 19 січня 1975 року у м. Луцьк. Кандидат технічних наук, професор кафедри аграрної інженерії Луцького національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: інтенсифікація процесів сушіння рослинних сільськогосподарських матеріалів; енергозберігаюче сушіння; сепарація важкороздільних сільськогосподарських матеріалів; математичне моделювання процесів у агровиробництві.

Автор та співавтор понад 140 наукових та науково-методичних праць та 26 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 квітня 2020 року, диплом AAS № 00059.

Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Луцьк

Профілі Orcid Irbis Researchgate Scopus
Забродоцька Людмила Юріївна

Забродоцька Людмила Юріївна народилася 23 липня 1984 року у с. м. т. Ратне, Волинської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри аграрної інженерії Луцького національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: технології післязбирального обробітку сипких рослинних матеріалів, машини та обладнання для сушіння сипких матеріалів.

Автор та співавтор понад 50 наукових та науково-методичних публікацій, 1 монографії, 3 навчальних посібників та 4 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 квітня 2020 року, диплом AAS № 00060.

Профілі Orcid Researchgate
Сацюк Василь Васильович

Сацюк Василь Васильович народився 29 липня 1975 року у с. Святець, Теофіпольського району, Хмельницької області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри аграрної інженерії Луцького національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: розробка та дослідження механізмів та машин для добування, приготування сапропелевих добрив та кормових добавок, сонячні теплові колектори та сушарки.

Автор та співавтор понад 70 наукових та науково-методичних публікацій, 1 монографії, 3 навчальних посібників та 8 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 квітня 2020 року, диплом AAS № 00061.

Дейкун Віктор Анатолійович

Дейкун Віктор Анатолійович народився 5 квітня 1964 року у с. Григорівка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: розробка конструкцій робочих органів для обробітку ґрунту та знарядь для внутрішньо-ґрунтового внесення добрив.

Автор та співавтор понад 70 наукових та науково-методичних праць та 26 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 21 травня 2020 року, диплом AAS № 00062.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Амосов Володимир Васильович

Амосов Володимир Васильович народився 12 червня 1954 року у м. Мукачеве, Закарпатської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: пневмомеханічні висівні апарати, підвищення якості висіву просапних культур.

Автор та співавтор понад 60 наукових та науково-методичних праць та 13 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 21 травня 2020 року, диплом AAS № 00063.

Профілі Orcid Scholar
Герук Станіслав Миколайович

Герук Станіслав Миколайович народився 27 серпня 1951 року у с. Панівці, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області. Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри агроінженерії Житомирського агротехнічного коледжу.

Сфера наукових інтересів: розробка технологічних процесів і обґрунтування основних параметрів машин та засобів сільськогосподарського виробництва, підвищення їх надійності та довговічності.

Автор та співавтор понад 190 наукових і навчально-методичних праць, 4 навчальних посібників та 24 авторських свідоцтв і патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00064.

Профілі Orcid Scholar
Голуб Дмитро Вадимович

Голуб Дмитро Вадимович народився 4 серпня 1983 року у м. Постави, Вітебської області, Білорусь. Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: транспортні системи та технології, забезпечення та підвищення їх надійності та ефективності; експлуатація та ремонт засобів транспорту.

Автор та співавтор понад 170 наукових та навчально-методичних праць, 4 монографій, 2 навчальних посібників та 34 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00065.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Деркач Олексій Дмитрович

Деркач Олексій Дмитрович народився 10 квітня 1976 року у с. Поливанівка, Магдалинівського району, Дніпропетровської області. Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри експлуатації машинно-тракторного парку Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Сфера наукових інтересів: підвищення експлуатаційної надійності машинно-тракторних агрегатів застосуванням полімерно-композитних матеріалів.

Автор та співавтор понад 200 наукових і навчально-методичних праць та 31 патента на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00066.

Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Дніпро

Профілі Orcid Scholar Scopus
Лисенко Сергій Володимирович

Лисенко Сергій Володимирович народився 7 вересня 1976 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: тертя та зношування в машинах, технології триботехнічного припрацювання і відновлення, підвищення надійності систем і агрегатів автотранспортної техніки.

Автор та співавтор понад 200 наукових і навчально-методичних праць, 3 монографій, 3 навчальних посібників та 65 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00067.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Кабат Олег Станіславович

Кабат Олег Станіславович народився 4 квітня 1981 року у м. Дніпропетровськ. Кандидат технічних наук, доцент кафедри інноваційної інженерії Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Сфера наукових інтересів: полімерні композиційні матеріали, нанорозмірні матеріали, вузли тертя.

Автор та співавтор понад 130 наукових і навчально-методичних праць, 2 навчальних посібників та 8 патентів на винаходи.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00068.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Сокол Сергій Петрович

Сокол Сергій Петрович народився 7 листопада 1963 року у с. Чорниж, Маневичського району, Волинської області. Кандидат технічних наук, доцент, декан інженерно-технологічного факультету Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Сфера наукових інтересів: удосконалення робочих органів машин для викопування коренебульбоплодів; закономірності зміни параметрів робочих органів копачів коренебульбоплодів.

Автор та співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць та 24 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00069

Профілі Scholar
Макаренко Дмитро Олександрович

Макаренко Дмитро Олександрович народився 25 червня 1985 року у с. Олексіївка, Нікопольського району, Дніпропетровської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації машинно-тракторного парку Дніпровського державного аграрно-економічного університету.

Сфера наукових інтересів: підвищення експлуатаційної надійності посівної та ґрунтообробної техніки; розробка полімерно-композитних елементів рухомих з’єднань машин і механізмів; удосконалення систем технічного обслуговування посівних машин.

Автор та співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць та 2 патентів на корисні моделі, один з яких впроваджений у виробництво.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00070

Профілі Scholar Scopus
Гриньків Андрій Вікторович

Гриньків Андрій Вікторович народився 12 березня 1992 року у м. Бельці, Молдова. Кандидат технічних наук, докторант кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: транспорт, трибологія, транспортні технології.

Автор та співавтор понад 190 наукових і навчально-методичних праць, 2 монографій та 18 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00071

Профілі Orcid Scholar Scopus
Заєць Максим Леонідович

Заєць Максим Леонідович народився 28 листопада 1981 року у с. Чорнорудка, Ружинського району, Житомирської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри процесів, машин і обладнання в агроінженерії Поліського національного університету.

Сфера наукових інтересів: теоретичне обґрунтування конструкцій машин та надійності технічних систем.

Автор та співавтор понад 30 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії та 3 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 грудня 2020 року, диплом AAS № 00072

Профілі Orcid Scholar
Кравцов Андрій Григорович

Кравцов Андрій Григорович народився 1 червня 1984 року у селі Миролюбівка, Близнюківського району, Харківської області. Кандидат технічних наук, доцент, декан факультету технологічних систем і логістики Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: проблеми тертя та зношування.

Автор та співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць та 1 патенту України на корисну модель.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 грудня 2020 року, диплом AAS № 00073.

Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Харків

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Сисоліна Ірина Петрівна

Сисоліна Ірина Петрівна народилася 31 березня 1959 року у селі с. Липці, Харківського району, Харківської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: посівні машини, підвищення якості сівби.

Автор та співавтор понад 60 наукових та навчально-методичних праць 3 монографій, 2 навчальних посібників та 19 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 грудня 2020 року, диплом AAS № 00074

Профілі Orcid Scholar Publons
Алфьоров Олексій Ігорович

Алфьоров Олексій Ігорович народився 2 квітня 1982 року у м. Харків. Доктор технічних наук, професор кафедри надійності, міцності, будівництва та технічного сервісу машин імені В. Я. Аніловича Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: механічна надійність, статистичні методи прогнозування надійності сільськогосподарської техніки, динаміка та міцність машин і механізмів.

Автор та співавтор понад 100 наукових та навчально-методичних праць, 2 монографій, 1 навчального посібника та 3 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 січня 2021 року, диплом AAS № 00075.

Профілі Orcid Scholar
Гудь Віктор Зіновійович

Гудь Віктор Зіновійович Обраний почесним Академіком Академії Прикладних Наук від 29 грудня 2023 року

Профілі Orcid Scholar Scopus
Ружило Зіновій Володимирович

Ружило Зіновій Володимирович народився 1 січня 1964 року у с. Вищі Луб’янки, Збаразького району, Тернопільської області. Кандидат технічних наук, доцент, декан факультету конструювання та дизайну Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Сфера наукових інтересів: дослідження в галузі надійності техніки та ремонтопридатності, розробка технічних засобів для очистки коренебульбоплодів.

Автор та співавтор понад 140 наукових та навчально-методичних праць, 2 монографій, 1 підручника, 4 навчальних посібників та 39 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 січня 2021 року, диплом AAS № 00077.

Профілі Orcid Scholar
Новицький Андрій Валентинович

Новицький Андрій Валентинович народився 13 грудня 1966 року у с. Чорногородка, Макарівського району, Київської області. Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри надійності техніки Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Сфера наукових інтересів: дослідження в галузі надійності техніки та надійності складних технічних систем.

Автор та співавтор понад 80 наукових та навчально-методичних праць, 2 монографій, 3 навчальних посібників та 25 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 січня 2021 року, диплом AAS № 00078.

Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Київ

Профілі Orcid Scholar Scopus
Мачок Юрій Вікторович

Мачок Юрій Вікторович народився 20 квітня 1961 року у с. Новоселиця, Ульянівського району, Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: конструювання та забезпечення довговічності робочих органів ґрунтообробних та посівних машин.

Автор та співавтор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, 2 монографій та 25 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 січня 2021 року, диплом AAS № 00079.

Профілі Orcid Scholar Publons
Гупка Андрій Богданович

Гупка Андрій Богданович народився 15 квітня 1990 року у м. Тернопіль. Кандидат технічних наук, старший викладач кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Сфера наукових інтересів: технологія машинобудування; трибологія автомобіля.

Автор та співавтор понад 40 наукових та навчально-методичних праць та 14 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 15 січня 2021 року, диплом AAS № 00080.

Профілі Orcid Scholar
Почужевський Олег Дмитрович

Почужевський Олег Дмитрович народився 1 серпня 1985 року у м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобільного транспорту Криворізького національного університету.

Сфера наукових інтересів: дослідження ресурсозберігаючих технологій на транспорті, підвищення ефективності експлуатації великовантажних кар’єрних автосамоскидів.

Автор та співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць та 6 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00081.

Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області

Профілі Orcid Scholar
Микольченко Віра Сергіївна

Микольченко Віра Сергіївна народилася 4 березня 1979 року у місті Кривий Ріг, Дніпропетровської області. Кандидат філософських наук, викладач кафедри філософії і соціальних наук Криворізького національного університету.

Сфера наукових інтересів: соціальна філософія, філософська антропологія.

Автор та співавтор понад 30 наукових і навчально-методичних праць.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00082.

Профілі Orcid Scholar
Веснін Артем Вячеславович

Веснін Артем Вячеславович народився 31 травня 1977 року у місті Перм. Кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобільного транспорту Криворізького національного університету.

Сфера наукових інтересів: підвищення ефективності експлуатації автотранспортних засобів та великовантажних кар’єрних автосамоскидів.

Автор та співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць та 2 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00083.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Паньків Марія Романівна

Паньків Марія Романівна народилася 9 серпня 1970 року у c. Варваринці, Теребовлянського району, Тернопільської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Сфера наукових інтересів: механіко-технологічне моделювання процесів роботи комбінованих очисних систем коренезбиральних машин, математичне моделювання технологічних процесів.

Автор та співавтор понад 120 наукових і навчально-методичних праць, 3 монографій та 63 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00084.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Войтов Антон Вікторович

Войтов Антон Вікторович народився 29 липня 1988 року у м. Київ. Кандидат технічних наук, старший викладач кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: проблеми тертя та зношування деталей машин і механізмів.

Автор та співавтор понад 40 наукових і навчально-методичних праць та 1 патенту на корисну модель.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00085.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Бережна Наталія Георгіївна

Бережна Наталія Георгіївна народилася 13 квітня 1979 року у м. Чернігів. Кандидат технічних наук, доцент кафедри транспортних технологій і логістики, керівник навчального відділу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: транспортна логістика, безпека дорожнього руху.

Автор та співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00086.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Бабак Олег Петрович

Бабак Олег Петрович народився 17 вересня 1970 року у с. Рачинці, Дунаєвецького району, Хмельницької області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства Хмельницького національного університету.

Сфера наукових інтересів: розробка технологій відновлення та підвищення зносостійкості деталей машин; дослідження деталей з нанесенням регулярного рельєфу на поверхнях.

Автор та співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії, 1 навчального посібника та 4 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00087.

Профілі Scholar
Азізов Отабег

Азізов Отабег народився 16 грудня 1992 року у м. Керки, Чарджоуської області, Туркменістан. Кандидат економічних наук, керівник навчального відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: стратегічне управління та механізми запровадження новітніх маркетингових інструментів для забезпечення конкурентоспроможного розвитку суб’єктів бізнесу: теоретичні та практичні аспекти.

Автор та співавтор понад 20 наукових і навчально-методичних праць.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00088.

Профілі Orcid
Gapirov Abdusamin (Гапіров Абдусамін)

Gapirov Abdusamin (Гапіров Абдусамін) народився 10 червня 1957 року у м. Ташкент, Узбекістан. Кандидат технічних наук, доцент кафедри матеріалознавства та машинобудування Ташкентського державного транспортного університету.

Сфера наукових інтересів: охорона навколишнього середовища, моніторинг забруднення атмосферного повітря, оцінка шкоди забрудненню довкілля від електростанцій, екологія транспорту.

Автор і співавтор понад 70 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії та 1 патенту на винахід.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00089.

Профілі Scholar
Міненко Сергій Вікторович

Міненко Сергій Вікторович народився 10 липня 1980 року у м. Житомир. Кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання та сервісу технологічних систем Поліського національного університету.

Сфера наукових інтересів: підвищення надійності технологічного обладнання агропромислового комплексу; розробка і удосконалення технологій та обладнання для захищеного ґрунту.

Автор і співавтор понад 30 наукових і навчально-методичних праць та 5 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00090.

Профілі Orcid Scholar
Савченко Василь Миколайович

Савченко Василь Миколайович народився 7 березня 1979 року у м. Житомир. Кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання та сервісу технологічних систем Поліського національного університету.

Сфера наукових інтересів: надійність технічних систем галузі захищеного ґрунту; проектування культиваційних та технологічних систем галузі захищеного ґрунту; технічний сервіс машин та обладнання АПК; інженерна екологія та охорона праці.

Автор і співавтор понад 70 наукових і навчально-методичних праць та 2 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00091.

Профілі Orcid Scholar
Кузик Олександр Володимирович

Кузик Олександр Володимирович народився 26 січня 1986 року у с.м.т. Олександрівка, Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: динамічне трибоматеріалознавство зони тертя; природа процесів структурних та фазових перетворень в залізовуглецевих сплавах; підвищення зносостійкості деталей машин технологічними методами.

Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, 3 навчальних посібників, 3 монографій та 43 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00092.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Присяжнюк Павло Миколайович

Присяжнюк Павло Миколайович народився 24 травня 1982 року у м. Івано-Франківськ. Кандидат технічних наук, доцент кафедри зварювання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Сфера наукових інтересів: матеріалознавчі аспекти створення зносо- та ударостійких покриттів на робочих поверхнях нафтогазового, переробного та енергетичного обладнання.

Автор і співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії, 1 навчального посібника та 7 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00093.

 

Профілі Orcid Scholar Scopus
Пасічник Олександр Анатолійович

Пасічник Олександр Анатолійович народився 11 травня 1968 року у м. Одеса. Кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Хмельницького національного університету.

Сфера наукових інтересів: інформаційні технології, комп’ютерне моделювання, системи автоматизованого проектування.

Автор і співавтор понад 80 наукових і навчально-методичних праць.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 12 лютого 2021 року, диплом AAS № 00094.

Профілі Orcid Scholar
Левкін Дмитро Артурович

Левкін Дмитро Артурович народився 13 вересня 1989 року у м. Харків. Кандидат технічних наук, доцент кафедри вищої математики Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: математичне моделювання та оптимізація технологічних систем.

Автор і співавтор понад 80 наукових і навчально-методичних праць та 3 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 березня 2021 року, диплом AAS № 00095.

 

Профілі Orcid Scholar Publons
Василишин Віталій Ярославович

Василишин Віталій Ярославович народився 28 квітня 1973 року у м. Івано-Франківськ. Кандидат технічних наук, доцент, заступник директора інституту інженерної механіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Сфера наукових інтересів: підвищення працездатності різьбових з'єднань труб нафтового сортаменту.

Автор і співавтор понад 150 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії та 2 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 березня 2021 року, диплом AAS № 00096.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Сукманюк Олена Миколаївна

Сукманюк Олена Миколаївна народилася 20 лютого 1981 року у м. Баранівка, Баранівського району, Житомирської області. Кандидат історичних наук, доцент кафедри процесів, машин і обладнання в агроінженерії Поліського національного університету.

Сфера наукових інтересів: машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, історія техніки, відновлювальна енергетика.

Автор і співавтор понад 170 наукових і навчально-методичних праць, 4 навчальних посібників та 1 монографії.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 березня 2021 року, диплом AAS № 00097.

 

Профілі Orcid Scholar Scopus
Паладійчук Юрій Богданович

Паладійчук Юрій Богданович народився 24 липня 1966 року у м. Борщів, Тернопільскої області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри агроінженерії та технічного сервісу Вінницького національного аграрного університету.

Сфера наукових інтересів: пластична деформація і обробка металів різанням,відновлення і ремонт сільськогосподарської техніки

Автор і співавтор понад 110 наукових і навчально-методичних праць, 3 підручників і навчальних посібників, 1 монографії та 3 авторських свідоцтв і патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 березня 2021 року, диплом AAS № 00098.

Профілі Orcid Scholar
Краля Вікторія Григорівна

Краля Вікторія Григорівна народилася 29 травня 1985 року у с.м.т. Краснокутськ, Харківської області. Кандидат економічних наук, доцент кафедри організації виробництва та менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: стратегічні засади організаційних трансформацій аграрних підприємств тваринницького напряму.

Автор і співавтор понад 40 наукових і навчально-методичних праць.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 березня 2021 року, диплом AAS № 00099.

Профілі Orcid Scholar Researcher
Пархоменко Юрій Михайлович

Пархоменко Юрій Михайлович народився 15 березня 1982 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри програмування комп’ютерних систем та мереж Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: автоматизація процесів керування висівом зернових культур сівалками з урахуванням ідентифікації потоку насіння; методи розпізнавання дискретних об’єктів; мікропроцесорні засоби та їх практичне застосування; проектування комп’ютерних систем та мереж.

Автор і співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць, 4 навчальних посібників та 12 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00100.

Профілі Scholar
Цимбал Богдан Михайлович

Цимбал Богдан Михайлович народився 6 жовтня 1989 року у м. Єнакієве, Донецької області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

Сфера наукових інтересів: оцінка ризиків на робочому місці; матеріалознавство, безпека та гігієна праці; засоби індивідуального захисту; тертя та зношування в машинах.

Автор і співавтор понад 130 наукових і навчально-методичних праць, 3 навчальних посібників і монографій та 6 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00101.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Смірнов Володимир Вікторович

Смірнов Володимир Вікторович народився 9 квітня 1956 року у м. Наволоки, Івановської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмування комп’ютерних систем та мереж Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: мікроконтролерні системи; дослідження та створення методів розробки програмного забезпечення для інтелектуальних систем управління об’єктом; дослідження та розробка систем управління об’єктом в мережевому і хмарному середовищі в рамках технології Internet of Things.

Автор і співавтор понад 120 наукових і навчально-методичних праць, 1 підручника та 19 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00102.

Профілі Orcid Scholar Publons
Смірнова Наталія Володимирівна

Смірнова Наталія Володимирівна народилася 20 вересня 1983 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмування комп’ютерних систем та мереж Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: дослідження, створення та програмування інтерактивних динамічних моделей і об’єктів комп'ютерної графіки; мікроконтролерні системи; дослідження та створення методів розробки програмного забезпечення для інтелектуальних систем управління об’єктом.

Автор і співавтор понад 110 наукових і навчально-методичних праць, 1 підручника та 1 патенту на корисну модель.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00103.

Профілі Scholar Orcid Publons
Кислун Олег Андрійович

Кислун Олег Андрійович народився 4 вересня 1971 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри програмування комп’ютерних систем та мереж Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: виявлення та розпізнавання об’єктів.

Автор і співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць, 1 навчального посібника та 4 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00104.

Профілі Scholar
Городецька Тетяна Едуардівна

Городецька Тетяна Едуардівна народилася 15 червня 1967 року у м. Льгів, Курської області. Кандидат економічних наук, доцент кафедри транспортних технологій і логістики Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: транспортні технології, публічні фінанси.

Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00105.

Профілі Orcid Scholar
Клюєв Сергій Олександрович

Клюєв Сергій Олександрович народився 5 червня 1985 року у м. Луганськ. Кандидат технічних наук, доцент кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Сфера наукових інтересів: логістика; транспорт; інформаційні технології; безпека руху, автоматизація.

Автор і співавтор понад 170 наукових і навчально-методичних праць та 22 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00106.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Медведєв Євген Павлович

Медведєв Євген Павлович народився 9 березня 1988 року у м. Нижнєвартівськ, Тюменської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Сфера наукових інтересів: транспортні технології на автомобільному та залізничному видах транспорту; транспортна логістика; логістика сільського господарства; моделювання та інжиніринг на транспорті.

Автор і співавтор понад 120 наукових і навчально-методичних праць та 2 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00107.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Семенов Станіслав Олександрович

Семенов Станіслав Олександрович народився 20 квітня 1986 року у м. Свердловськ, Луганської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Сфера наукових інтересів: зниження опору руху рейкових екіпажів; інтероперабельність і безпека на залізничному транспорті; взаємодія видів транспорту.

Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць та 21 патенту на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00108.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Шворнікова Ганна Михайлівна

Шворнікова Ганна Михайлівна народилася 10 червня 1983 року у с. Митрофанівка, Кантемирівського району, Воронезької області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Сфера наукових інтересів: проблеми логістичного управління на транспорті; транспортно-експедиторське обслуговування вантажних перевезень; технології приготування, транспортування та спалювання альтернативних видів палива, створених на основі вугілля Донбасу; управління проектами у транспортній галузі.

Автор і співавтор понад 120 наукових і навчально-методичних праць, 3 монографій, 1 навчального посібника та 9 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00109.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Сіса Олег Федорович

Сіса Олег Федорович народився 23 лютого 1974 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри обробки металів тиском та спецтехнологій Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: розмірна обробка електричною дугою.

Автор і співавтор понад 70 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії та 17 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00110.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Мірзак Володимир Якович

Мірзак Володимир Якович народився 27 липня 1950 року м. Котовськ, Одеської області. Кандидат технічних наук, старший викладач кафедри обробки металів тиском та спецтехнологій Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: теоретичні і експериментальні дослідження параметрів точності систем обробки металів тиском; системи автоматичного проектування (САПР) обладнання обробки металів тиском; розрахункові пакети САПР.

Автор і співавтор понад 70 наукових і навчально-методичних праць та 25 авторських свідоцтв і патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00111.

Профілі Scholar Scopus
Пирогов Володимир Васильович

Пирогов Володимир Васильович народився 1 грудня 1980 року у c. Комишувате, Новоукраїнського району, Кіровоградської області. Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри деталей машин та прикладної механіки Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: динаміка механічних систем з обертовими тілами.

Автор і співавтор понад 70 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії, 2 навчальних посібників та 11 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 квітня 2021 року, диплом AAS № 00112.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Пукалов Віктор Вікторович

Пукалов Віктор Вікторович народився 12 грудня 1971 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри деталей машин та прикладної механіки Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: опір матеріалів, теорія пружності, теорія пластичності, композиційні матеріали, волокнова металургія, металеві волокна, фільтроелементи.

Автор і співавтор понад 110 наукових і навчально-методичних праць, 1 навчального посібника та 49 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 квітня 2021 року, диплом AAS № 00113.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Невдаха Юрій Андрійович

Невдаха Юрій Андрійович народився 1 червня 1956 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри деталей машин та прикладної механіки Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: балансування роторів.

Автор і співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць, 1 навчального посібника та 32 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 квітня 2021 року, диплом AAS № 00114.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Дубовик Віктор Олександрович

Дубовик Віктор Олександрович народився 18 квітня 1976 року у с. Протопопівка, Олександрійського району, Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: фізико-технологічні основи створення композиційних матеріалів й покриттів з властивостями самоорганізації; транспортні технології, транспортно-виробнича логістика.

Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, 3 навчальних посібників та 21 патенту на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 квітня 2021 року, диплом AAS № 00115.

Профілі Orcid Scholar
Левкін Артур Володимирович

Левкін Артур Володимирович народився 10 лютого 1966 року у м. Харків. Кандидат технічних наук, доцент кафедри кібернетики Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

Сфера наукових інтересів: автоматизація біотехнологічних процесів в сільськогосподарському виробництві; розробка біотехнологічних та медичних пристроїв і систем; розробка, вдосконалення методів та засобів прийняття управлінських рішень.

Автор і співавтор понад 130 наукових і навчально-методичних праць, 6 монографій, 2 навчальних посібників та 11 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 квітня 2021 року, диплом AAS № 00116.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Свяцький Володимир Вячеславович

Свяцький Володимир Вячеславович народився 12 березня 1971 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри обробки металів тиском і спецтехнологій Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: ресурсо- та енергозберігаючі технології механічної інженерії, інформаційне забезпечення машинобудування.

Автор і співавтор понад 120 наукових та навчально-методичних праць, 1 навчального посібника та 13 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 квітня 2021 року, диплом AAS № 00117.

Профілі Orcid Scholar
Скрипник Олександр Вікторович

Скрипник Олександр Вікторович народився 30 жовтня 1966 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: ресурсо- та енергозберігаючі технології механічної інженерії, адитивні технології на виробництві.

Автор і співавтор понад 120 наукових та навчально-методичних праць та 27 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 квітня 2021 року, диплом AAS № 00118.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Олійніченко Любов Сергіївна

Олійніченко Любов Сергіївна народилася 6 березня 1988 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, старший викладач кафедри деталей машин та прикладної механіки Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: динаміка і міцність машин, автоматичне балансування роторів.

Автор і співавтор понад 20 наукових та навчально-методичних праць, 1 монографії та 6 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 квітня 2021 року, диплом AAS № 00119.

Профілі Orcid Scholar Researchgate Scopus
Куницький Сергій Олегович

Куницький Сергій Олегович народився 3 жовтня 1987 року у с.м.т. Гоща, Рівненської області. Кандидат технічних наук, старший дослідник, провідний науковий співробітник науково-дослідної частини Національного університету водного господарства та природокористування.

Сфера наукових інтересів: водна безпека; водопідготовка для господарсько-питних цілей вод з природних джерел; знезалізнення і дегазація води; ресурсозберігаючі технології раціонального використання водних ресурсів; інтегроване управління водними ресурсами; очищення стічних вод; технологічні схеми водопостачання і водовідведення промислових підприємств.

Автор і співавтор понад 120 наукових та навчально-методичних праць та 27 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 21 травня 2021 року, диплом AAS № 00120.

Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Рівне

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Скібінський Олександр Іванович

Скібінський Олександр Іванович народився 10 липня 1975 року у с. Крупське, Новомиргородського району, Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри технології машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: розрахунок та розробка конструкцій зубчастих передач, технологій, способів, інструментів і верстатів для їх виготовлення.

Автор і співавтор понад 40 наукових та навчально-методичних праць, 1 навчального посібника та 8 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 21 травня 2021 року, диплом AAS № 00121.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Філімоніхіна Ірина Іванівна

Філімоніхіна Ірина Іванівна народилася 15 грудня 1963 року у с. Обуховичі, Іванківського району, Київської області. Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики та фізики Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: зрівноваження і віброзахист швидкообертових тіл; використання автобалансирів в якості демпферів кута нутації.

Автор і співавтор понад 70 наукових та навчально-методичних праць, 1 монографії та 6 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 21 травня 2021 року, диплом AAS № 00122.

Ковальов Микола Миколайович

Ковальов Микола Миколайович народився 12 січня 1980 року у м. Кіровоград. Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: агроекологія, овочівництво, грибівництво, агрофізика ґрунту, гідропоніка.

Автор і співавтор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, 2 монографій та 2 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00123.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Никончук Вікторія Миколаївна

Никончук Вікторія Миколаївна народилася 7 серпня 1983року у с. Ясен, Поліського району, Київської області. Доктор економічних наук, професор кафедри транспортних технологій і технічного сервісу Національного університету водного господарства та природокористування.

Сфера наукових інтересів: управління інтелектуальним капіталом, інтелектуалізація транспортних процесів.

Автор і співавтор понад 60 наукових та навчально-методичних праць та 3 монографій.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00124.

Профілі Orcid Scholar
Артюхов Анатолій Миколайович

Артюхов Анатолій Миколайович народився 28 липня 1955 року у с. Петрівка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри технології машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: обґрунтування параметрів постачальних пристроїв для завантаження сипких матеріалів.

Автор і співавтор понад 40 наукових та навчально-методичних праць, 2 монографій та 50 патентів на винаходи і корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00125.

Профілі Orcid Scholar Publons
Резніченко Віта Петрівна

Резніченко Віта Петрівна народилася 16 травня 1980 року у смт. Компаніївка, Кіровоградської області. Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: агроекологія, рослинництво, нетрадиційні сільськогосподарські культури, едифікатори, сучасні агрофітоценози.

Автор і співавтор понад 50 наукових та навчально-методичних праць і 2 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00126.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Гуцул Василь Іванович

Гуцул Василь Іванович народився 8 грудня 1958 року у с. Лупарія, Ришканського району, Молдова. Кандидат технічних наук, доцент кафедри вищої математики та фізики Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: прикладна математика, механіка.

Автор і співавтор понад 80 наукових та навчально-методичних праць, 1 монографії, 2 навчальних посібників та 10 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00127.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Андрієнко Ольга Олександрівна

Андрієнко Ольга Олександрівна народилася 22 січня 1977 року у м. Кіровоград. Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: технологічні аспекти адаптивних ресурсозбережних технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Автор і співавтор понад 90 наукових та навчально-методичних праць.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00128.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Кісільов Руслан Вікторович

Кісільов Руслан Вікторович народився 30 квітня 1968року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: процеси приготування збалансованих кормових сумішей для великої рогатої худоби.

Автор та співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць та 9 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00129.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Сисоліна Наталія Петрівна

Сисоліна Наталія Петрівна народилася 7 лютого 1967 року у м. Кіровоград. Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: мотивація та стимулювання  ефективної праці персоналу; корпоративне управління; економічний розвиток підприємств; дослідження економічної ефективності нової техніки; механізми розвитку інноваційної діяльності.

Автор та співавтор понад 130 наукових і навчально-методичних праць, 3 монографій, 4 навчальних посібників і 1 авторського свідоцтва.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00130.

Профілі Orcid Scholar
Кононенко Леся Віталіївна

Кононенко Леся Віталіївна народилася 2 січня 1971 року у м. Харків. Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: розвиток бухгалтерського обліку в умовах глобалізації економіки та інформатизації суспільства; інформаційне забезпечення податкового менеджменту.

Автор та співавтор понад 150 наукових і навчально-методичних праць.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00131.

Профілі Orcid Scholar
Нісфоян Сергій Сергійович

Нісфоян Сергій Сергійович народився 11 лютого 1979 року у м. Кіровоград. Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: управління витратами підприємства; організація виробництва та дослідження економічної ефективності нової техніки.

Автор і співавтор понад 80 наукових і навчально-методичних праць, 3 монографій і 1 навчального посібника.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00132.

Профілі Orcid Scholar
Чумаченко Ольга Сергіївна

Чумаченко Ольга Сергіївна народилася 1 листопада 1975 року у м. Кіровоград. Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: сучасні технології електрофізичної обробки, управління інноваціями, інформаційні технології, економіка та організація виробництва.

Автор і співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць та 3 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00133.

Профілі Orcid Scholar
Савеленко Григорій Володимирович

Савеленко Григорій Володимирович народився 10 вересня 1977 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: автоматизація планово-економічних розрахунків на підприємстві; електронна комерція; інформаційні системи і технології на підприємстві; автоматизація процесів керування на верстатах розмірної обробки дугою.

Автор і співавтор понад 40 наукових і навчально-методичних праць, 4 навчальних посібників та 1 патенту на корисну модель.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00134.

Профілі Scholar
Шмельов Віталій Миколайович

Шмельов Віталій Миколайович народився 28 липня 1979 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри обробки металів тиском та спецтехнологій Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: розмірна обробка електричною дугою.

Автор і співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць, 1 навчального посібника та 10 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00135.

Профілі Orcid Scholar
Осін Руслан Анатолійович

Осін Руслан Анатолійович народився 3 січня 1977 року у м. Гайворон, Кіровоградської області. Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: ремонт та експлуатація автомобілів, удосконалення конструкцій шестеренних насосів.

Автор і співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць, 2 навчальних посібників та 7 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 18 червня 2021 року, диплом AAS № 00136.

Профілі Scholar
Катеринич Станіслав Євгенійович

Катеринич Станіслав Євгенійович народився 27 січня 1977 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: надійність та ремонт машин і обладнання.

Автор і співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць та 5 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 липня 2021 року, диплом AAS № 00137.

Профілі Orcid Scholar
Солових Андрій Євгенович

Солових Андрій Євгенович народився 24 грудня 1973 року у м. Кіровоград. Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.

Сфера наукових інтересів: надійність та ремонт сільськогосподарської техніки, маркетинг.

Автор і співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць та 5 патентів на корисні моделі.

Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 9 липня 2021 року, диплом AAS № 00138.

Профілі Orcid Scholar
Губаревич Олег Володимирович

Губаревич Олег Володимирович народився 19 липня 1963 року у м. Луганськ.
Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри судноводіння та експлуатації технічних систем на водному транспорті Державного університету інфраструктури та технологій (м. Київ).
Сфера наукових інтересів: теорія електричних машин, засоби діагностики та підвищення надійності електричних машин, надійність електроприводів транспортних засобів.
Автор і співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, 1 навчального посібника, 1 підручника, 4 авторських свідоцтв і патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 3 вересня 2021 року, диплом AAS № 00139.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Попов Станіслав Вячеславович

Попов Станіслав Вячеславович народився 26 квітня 1981 року у м. м. Полтава.
Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри галузевого машинобудування Полтавського державного аграрного університету. 
Сфера наукових інтересів: дослідження засобів механізації ручної праці у сільському господарстві.
Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, 2 підручників, 3 монографій, 2 навчальних посібників та 20 патентів на корисні моделі і винаходи.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 3 вересня 2021 року, диплом AAS № 00140.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Лук’янчук Олександр Петрович

Лук’янчук Олександр Петрович народився 19 березня 1979 року у м. Рівне.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин та обладнання Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне).
Сфера наукових інтересів: адаптивні технології та засоби енергоефективного вологорегулювання у продуктивних шарах ґрунту в змінюваних кліматичних умовах; глибока диференційована розробка ґрунтів на основі критичноглибинного різання і малоенергоємні способи їх розпушення.
Автор і співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, 6 монографій, 4 навчальних посібників та 21 патенту на корисні моделі і винаходи.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 3 вересня 2021 року, диплом AAS № 00141.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Келемеш Антон Олександрович

Келемеш Антон Олександрович народився 10 вересня 1988 року у м. Полтава.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва Полтавського державного аграрного університету. 
Сфера наукових інтересів: процеси, машини та обладнання сільськогосподарського виробництва; дослідження інноваційних технологій та засобів механізації аграрного виробництва; технічний сервіс в агропромисловому комплексі.
Автор і співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць та 10 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 1 жовтня 2021 року, диплом AAS № 00142.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Горбенко Олександр Вікторович

Горбенко Олександр Вікторович народився 5 жовтня 1978 року у с. Богданівка, Семенівського району, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва Полтавського державного аграрного університету.
Сфера наукових інтересів: технології та засоби механізації  аграрного виробництва; технічний сервіс та ремонт машин в агропромисловому комплексі.
Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, 5 навчальних посібників та 10 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 1 жовтня 2021 року, диплом AAS № 00143.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Градиський Юрій Олександрович

Градиський Юрій Олександрович народився 21 березня 1964 року у с.м.т. Колки, Маневицького району, Волинської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри деревоброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Державного біотехнологічного університету, м. Харків.
Сфера наукових інтересів: зносостійкість конструкційних матеріалів, технічні прийоми підвищення зносостійкості та витривалості трибосистем; підвищення зносостійкості дереворізальних інструментів і трибосистем лісових машин;  удосконалення методів та обладнання для підготовки насіння хвойних порід до зберігання та використання.
Автор і співавтор понад 100 наукових праць, 5 монографій та 3 навчальних посібників.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 1 жовтня 2021 року, диплом AAS № 00144.

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Романенко Катерина Миколаївна

Романенко Катерина Миколаївна народилася 3 січня 1983 року у м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри мостів, конструкцій та будівельної механіки, заступник декана дорожньо-будівельного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.
Сфера наукових інтересів: сучасні методи підсилення та відновлення будівельних конструкцій з експлуатаційними пошкодженнями; підвищення сейсмостійкості будівель та споруд; превентивні заходи підвищення сейсмостійкості.
Автор і співавтор понад 30 наукових та навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00145.
 

Профілі Scholar Scopus
Аргат Роман Григорович

Аргат Роман Григорович народився 30 червня 1977 року у м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: удосконалення методів зміцнення деталей машин; автоматизація технологічних процесів в машинобудуванні; інструментальне забезпечення автоматизованого виробництва; основи різання матеріалів; процеси та машини обробки тиском.
Автор і співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць та 2 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00146.
 

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Пєєва Ірина Едуардівна

Пєєва Ірина Едуардівна народилася 24 вересня 1978 року у м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: механіка і матеріалознавство; гірнича справа; прикладна механіка.
Автор і співавтор понад понад 20 наукових і навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00147.
 

Профілі Orcid Scholar
Савєлов Дмитро Володимирович

Савєлов Дмитро Володимирович народився 7 червня 1976 року, м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: дослідження закономірностей функціонування динамічних систем машин і механізмів.
Автор і співавтор понад 170 наукових і науково-методичних праць, 1 монографії та 7 патентів на винаходи і корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00148.
 

Профілі Orcid Scholar Scopus
Кулинич Вікторія Дмитрівна

Кулинич Вікторія Дмитрівна народилася 25 січня 1989 року у м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, старший викладач кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: прикладна механіка; геотехнічна і гірнича механіка.
Автор і співавтор понад 30 наукових і науково-методичних праць та 2 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00149.
 

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Вакуленко Роман Андрійович

Вакуленко Роман Андрійович народився 31 січня 1976 року у м. м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: дослідження закономірностей функціонування динамічних систем машин і механізмів.
Автор і співавтор понад 130 наукових і науково-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00150.
            

Профілі Orcid Scholar Scopus
Гайкова Тетяна Владиславівна

Гайкова Тетяна Владиславівна народилася 15 серпня 1974 року, у м. м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: науково-технічні інновації в галузі машинобудування.
Автор і співавтор понад 150 наукових і навчально-методичних праць та 4 авторських свідоцтв і патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00151.
 

Профілі Orcid Scholar Scopus
Воробйова Лариса Дмитрівна

Воробйова Лариса Дмитрівна народилася 22 серпня 1966 року, у м. м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: геотехнічна механіка; теоретична механіка; економіка і організація машинобудування.
Автор і співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00152.
 

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Голотюк Микола Віталійович

Голотюк Микола Віталійович народився 19 грудня 1980 року у с. Красностав, Славутського району, Хмельницької області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Національного університету водного господарства та природокористування.
Сфера наукових інтересів: моделювання і удосконалення робочих органів і конструкцій сільськогосподарських машин; створення надійних грунтоощадних ходових систем; ресурсозбереження та енергозбереження в машинобудуванні; адаптивні системи керування сільськогосподарськими машинами та обладнанням.
Автор і співавтор понад 110 наукових і навчально-методичних праць, 3 монографій, 5 навчальних посібників та 5 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00153.
 

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Василенко Іван Федорович

Василенко Іван Федорович народився 20 травня 1975 роу у м. Кіровоград.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.
Сфера наукових інтересів: надійність машин.
Автор і співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць, 1 підручника, 5 навчальних посібників та 3 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 5 листопада 2021 року, диплом AAS № 00154.
 

Профілі Scholar
Хворост Василь Валерійович

Хворост Василь Валерійович народився 27 квітня 1985 року у м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних геотехнологій Криворізького національного університету.
Сфера наукових інтересів: розробка і реалізації інноваційних заходів щодо вдосконалення і підвищення технічного рівня систем і технологій шахтного і підземного будівництва.
Автор і співавтор понад 40 наукових і навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 грудня 2021 року, диплом AAS № 00155.
 

Профілі Orcid Scholar Scopus
Ніколаєв Ігор Володимирович

Ніколаєв Ігор Володимирович народився 5 червня 1978 року у м. Київ.
Кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики Центральноукраїнського національного технічного університету.
Сфера наукових інтересів: моделювання виробничо-збутових систем в умовах нестабільного середовища; маркетингові дослідження національного та світового ринків; електронна комерція; комп’ютерні технології та інформаційні системи.
Автор і співавтор понад 70 наукових і навчально-методичних праць та 2 навчальних посібників.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 грудня 2021 року, диплом AAS № 00156.
 

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Мащенко Юрій Васильович

Мащенко Юрій Васильович народився 18 жовтня 1977 року у с. Дмитрівка, Знам’янського району, Кіровоградської області.
Кандидат сільськогосподарських наук, завідуючий науково-технологічним відділом збереження родючості ґрунтів Інституту сільського господарства Степу НААН України.
Сфера наукових інтересів: науково-педагогічна робота; дослідження технології вирощування гречки; вивчення впливу сівозмінного фактору на продуктивність пшениці озимої, сої, кукурудзи на зерно, соняшнику та гречки; дослідження систем удобрення в землеробстві; наукові розробки з дослідження мікробіологічних препаратів.
Автор і співавтор понад 120 наукових і навчально-методичних праць та 3 монографій.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 грудня 2021 року, диплом AAS № 00157.
 

Профілі Scholar
Яворська Олена Олександрівна

Яворська Олена Олександрівна народилася 7 лютого 1980 року у м. Білозерське, Донецької області.
Кандидат технічних наук, професор кафедри охорони праці та цивільної безпеки Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».
Сфера наукових інтересів: охорона праці; цивільна безпека; гірництво.
Автор і співавтор понад 150 наукових і навчально-методичних праць, 22 монографій, 3 підручників та 1 патенту на корисну модель.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 грудня 2021 року, диплом AAS № 00158.
 

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Яворський Андрій Васильович

Яворський Андрій Васильович народився 3 січня 1979 року у м. Дніпропетровськ.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри гірничої інженерії та освіти Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».
Сфера наукових інтересів: дослідження напружено-деформованого стану масиву гірських порід при відпрацюванні вугільних пластів під охоронюваними об'єктами; свердловинна підземна газифікація вугілля; дослідження процесів виникнення спалахів метану при руйнуванні газонасиченого масиву; технологія відпрацювання тонких пластів із залишенням пустих порід у шахті; охорона праці; цивільна безпека.
Автор і співавтор понад 120 наукових і навчально-методичних праць і 4 патентів на корисні моделі. 
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 28 січня 2022 року, диплом AAS № 00159.
 

Профілі Orcid Scholar Publons Scopus
Великодний Денис Олександрович

Великодний Денис Олександрович народився 22 лютого 1979 року у м.Кривий Ріг, Дніпропетровської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання Автотранспортного фахового коледжу Криворізького державного педагогічного університету.
Сфера наукових інтересів: тертя та зношування в машинах; транспортні технології.
Автор і співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць та 1 патенту на корисну модель.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 15 квітня 2022 року, диплом AAS № 00160.
 

Профілі Orcid Scholar Scopus
Бевз Олег Вікторович

Бевз Олег Вікторович народився 19 вересня 1977 року у с. Червона Кам’янка, Олександрійського району, Кіровоградської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації і ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету.
Сфера наукових інтересів: дослідження забруднення атмосферного повітря автомобільним транспортом; удосконалення сервісного обслуговування автомобілів на СТО; удосконалення конструкцій шестеренних насосів.
Автор і співавтор понад 90 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії, 1 навчального посібника та 10 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 27 травня 2022 року, диплом AAS № 00161.
 

Профілі Scholar Scopus
Цись Олег Олександрович

Цись Олег Олександрович народився 14 серпня 1985 року у м. Улан-Батор, Монголія.
Кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання Криворізького державного педагогічного університету.
Сфера наукових інтересів: самостійна навчальна діяльність студентів, використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.
Автор і співавтор понад 40 наукових і навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 27 травня 2022 року, диплом AAS № 00162.
 

Профілі Orcid Scholar
Оришака Олег Володимирович

Оришака Олег Володимирович народився 29січня 1963 року у м. Бєжецьк, Калінінської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету.
Сфера наукових інтересів: дослідження об'єктів та систем з використанням алгоритмів та програм імітаційного моделювання.
Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць та 96 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 червня 2022 року, диплом AAS № 00163.
 

Профілі Orcid Scholar
Єлістратов Вячеслав Олександрович

Єлістратов Вячеслав Олександрович народився 20 грудня 1972 року у м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів і тракторів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: транспорт; автомобілі.
Автор і співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць та 3 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 червня 2022 року, диплом AAS № 00164.
 

Профілі Orcid Scholar Scopus
Дячун Андрій Євгенович

Дячун Андрій Євгенович народився 14 жовтня 1980 року у с. Нижчі Луб’янки, Збаразького району, Тернопільської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: технології машинобудування; транспортно-технологічні системи.
Автор і співавтор понад 160 наукових і навчально-методичних праць та 69 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 29 липня 2022 року, диплом AAS № 00165.
Посилання на наукові профілі:
 

Профілі Orcid Scholar Scopus
Бундза Олег Зіновійович

Бундза Олег Зіновійович народився 14 липня 1980 року у с. Бокійма, Млинівського району, Рівненської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних, сільськогосподарських машин і обладнання Національного університету водного господарства та природокористування, м. Ріне.
Сфера наукових інтересів: твердотільне моделювання і проектування робочих органів і конструкцій сільськогосподарських машин; створення машин для боротьби з бур’янами; ресурсозберігаючі технології у боротьбі з небажаною рослинністю; інформаційні технології у створенні машин.
Автор і співавтор понад 60 наукових і навчально-методичних праць та 5 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 30 вересня 2022 року, диплом AAS № 00166.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Дубінецький Володимир Володимирович

Дубінецький Володимир Володимирович народився 18 вересня 1969 року у м.Ташкент.
Кандидат педагогічних наук, директор Відокремленого структурного підрозділу «Автотранспортний фаховий коледж Криворізького національного університету».
Сфера наукових інтересів: теорія і методика управління освітою; підготовка спеціалістів у технічних фахових коледжах.
Автор і співавтор понад 30 наукових і навчально-методичних праць та навчальних посібників.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 25 листопада 2022 року, диплом AAS № 00167.

Профілі Orcid WoS
Харченко Фаріда Магомедівна

Харченко Фаріда Магомедівна народилася 30 червня 1983 року у м. Мерефа, Харківської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри агроінженерії Сумського національного аграрного університету. 
Сфера наукових інтересів: інтенсифікація процесів машин для післязбиральної обробки зерна; моделювання динаміки сипких середовищ.
Автор і співавтор понад 40 науково-методичних праць, 1 монографії, 3 навчальних посібників та 6 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 25 листопада 2022 року, диплом AAS № 00168.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Мацуй Анатолій Миколайович

Мацуй Анатолій Миколайович народився 2 лютого 1983 року у м.Комсомольськ, Полтавської області.
Доктор технічних наук, професор кафедри автоматизації виробничих процесів Центральноукраїнського національного технічного університету, м Кропивницький.
Сфера наукових інтересів: дослідження та розробка методів енергоефективного керування об’єктами автоматизації, зокрема, при подрібненні та класифікації руд.
Автор і співавтор понад 150 наукових та навчально-методичних праць, 3 монографій та 22 патентів на винаходи і корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 27 січня 2023 року, диплом AAS № 00169.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Марченко Костянтин Миколайович

Марченко Костянтин Миколайович народився 2 червня 1966 року у м. Кіровоград. 
Кандидат технічних наук, доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету, м Кропивницький.
Сфера наукових інтересів: дослідження об’єктів та систем з використанням алгоритмiв i програм iмiтацiйного моделювання; інформаційна екологія та інформаційна безпека людини та суспільства; вплив інформації на стан здоров'я людини.
Автор і співавтор понад 70 наукових та навчально-методичних праць, 5 навчальних посібників та 6 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 27 січня 2023 року, диплом AAS № 00170.

Профілі Orcid Scholar Publons
Павленко Олександр Володимирович

Павленко Олександр Володимирович народився 23 квітня 1973 року у м. Черкаси.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів і тракторів Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського.
Сфера наукових інтересів: транспорт; транспортні системи; автомобільний транспорт; авіаційний транспорт (гелікоптери); експлуатація транспорту та технічне обслуговування транспортних засобів.
Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 27 січня 2023 року, диплом AAS № 00171.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Мороз Олена Василівна

Мороз Олена Василівна народилася 11 серпня 1978 року у м. Олександрія, Кіровоградської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри бізнесу адміністрування, маркетингу і туризму Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського.
Сфера наукових інтересів: маркетингові комунікації; інноваційні стратегії розвитку транспортних підприємств; маркетинг підприємств автотранспорту. 
Автор і співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць та навчальних посібників.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 27 січня 2023 року, диплом AAS № 00172.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Іслам Аліна Володимирівна

Іслам Аліна Володимирівна народилася 9 січня 1978 року у м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області.
Кандидат педагогічних наук, методист Автотранспортного фахового коледжу Криворізького національного університету. 
Сфера наукових інтересів: теорія і методика навчання; підготовка спеціалістів у технічних фахових коледжах.
Автор і співавтор понад 20 наукових і навчально-методичних праць та навчальних посібників.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 лютого 2023 року, диплом AAS № 00173.

Профілі Orcid WoS
Стовпник Олександр Володимирович

Стовпник Олександр Володимирович народився 28 вересня 1980 року у м. Горлівка, Донецької області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри інноваційної інженерії Українського державного хіміко-технологічного університету, м. Дніпро.
Сфера наукових інтересів: хімічне та енергетичне машинобудування.
Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, 3 навчальних посібників і 8 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 лютого 2023 року, диплом AAS № 00174.

Профілі Orcid Scholar
Дубчак Наталія Андріївна

Дубчак Наталія Андріївна народилася 10 жовтня 1975 року у с. Суховоля, Володарсько-Волинського району, Житомирської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві Бережанського агротехнічного інституту.
Сфера наукових інтересів: дослідження процесів роботи комбінованих очисних систем коренезбиральних машин.
Автор і співавтор понад 110 наукових і навчально-методичних праць і 27 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 лютого 2023 року, диплом AAS № 00175.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Радик Дмитро Леонідович

Радик Дмитро Леонідович народився 4 січня 1964 року у с. Вербів, Бережанського району, Тернопільської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: розробка та вдосконалення енергозберігаючих конструкцій механізмів з гвинтовими робочими органами; проектування та дослідження гвинтових робочих органів зі змінним міжвитковим об’ємом.
Автор і співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії, 5 підручників і навчальних посібників та 91 патентів на винаходи і корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 лютого 2023 року, диплом AAS № 00176.

Профілі Orcid Scholar
Шанайда Володимир Васильович

Шанайда Володимир Васильович народився 23 вересня 1968 року у м. Тернопіль.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: математичне моделювання; прогнозування.
Автор і співавтор понад 130 наукових та навчально-методичних праць, 1 навчального посібника, 8 патентів на винаходи на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 17 березня 2023 року, диплом AAS № 00177.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Яшнова Aнтоніна Вікторівна

Яшнова Aнтоніна Вікторівна народилася 1 квітня 1988 року у м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області. 
Кандидат технічних наук, доцент кафедри інноваційної інженерії Українського хіміко-технологічного університету, м. Дніпро.
Сфера наукових інтересів: полімерні композиційні матеріали; підвищення триботехнічних і фізико-механічних властивостей композиційних матеріалів.
Автор і співавтор понад 60 наукових та навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 17 березня 2023 року, диплом AAS № 00178.

Профілі Orcid Scholar
Погорлецький Дмитро Сергійович

Погорлецький Дмитро Сергійович народився 15 травня 1982 року у м. Херсон.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри експлуатації суднових енергетичних установок Херсонської державної морської академії.
Сфера наукових інтересів: експлуатація, ремонт та діагностування енергетичних установок транспортних засобів; застосування інформаційних технологій на транспорті; системи теплової підготовки двигунів транспортних засобів; використання альтернативних видів палив для двигунів внутрішнього згоряння.
Автор і співавтор понад 100 наукових та навчально-методичних праць і 11 патентів на винаходи на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 28 квітня 2023 року, диплом AAS № 00179.
Голова осередку Академії Прикладних Наук у м. Херсон.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Котко Яна Миколаївна

Котко Яна Миколаївна народилася 29 травня 1990 року у м. Краснокутськ, Харківської області.
Кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки та бізнесу Державного біотехнологічного університету, м. Харків.
Сфера наукових інтересів: інноваційна трансформація економіки та бізнесу; розвиток соціально-економічних систем; математичне моделювання складних систем; розвиток інтелектуально-інноваційних систем; циркулярна та цифрова економіка.
Автор і співавтор понад 100 наукових та навчально-методичних праць, 1 навчального посібника і 2 монографій.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 28 квітня 2023 року, диплом AAS № 00180.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Cимонов Сергій Ігорович

Cимонов Сергій Ігорович народився 16 грудня 1983 року у м.Калуга.
Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри архітектури Приазовського державного технічного університету, м. Маріуполь.
Сфера наукових інтересів: архітектура та будівництво.
Автор і співавтор понад 110 наукових та навчально-методичних праць, 1 монографії та 5 підручників.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 травня 2023 року, диплом AAS № 00181.

Профілі Orcid Scholar
Щербина Євгенія Володимирівна

Щербина Євгенія Володимирівна народилася 15 червня 1988 року у с. Ківшарівка, Куп’янського району, Харківської області.
Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету, м Кропивницький.
Сфера наукових інтересів: сільське господарство; овочівництво.
Автор і співавтор понад 10 наукових та навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 травня 2023 року, диплом AAS № 00182.

Профілі Scholar
Нестеренко Олександр Вікторович

Нестеренко Олександр Вікторович народився 4 листопада 1978 року у с. Плоско-Забузьке, Вільшанського району, Кіровоградської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету, м Кропивницький.
Сфера наукових інтересів: технології, машини та обладнання для очищення та післязбиральної обробки зерна.
Автор і співавтор понад 40 наукових та навчально-методичних праць і 15 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 травня 2023 року, диплом AAS № 00183.

Профілі Orcid Scholar
Богатирьов Дмитро Володимирович

Богатирьов Дмитро Володимирович народився 10 березня 1979 року у м. Кіровоград.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету, м Кропивницький.
Сфера наукових інтересів: грунтозаощадливі технології відновлення родючого шару природнім шляхом; технології, машини та обладнання для ґрунтообробки, посіву та післязбиральної обробки зерна; сушіння сільськогосподарських культур в стані псевдорозрідження.
Автор і співавтор понад 40 наукових та навчально-методичних праць, 2 монографій і 21 патенту на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 травня 2023 року, диплом AAS № 00184.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Юрченко Оксана Володимирівна

Юрченко Оксана Володимирівна народилася 29 жовтня 1983 року у м. Кіровоград.
Кандидат економічних наук, доцент кафедри кафедри аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету, м Кропивницький.
Сфера наукових інтересів: удосконалення інформаційного забезпечення обліку та контролю соціальних витрат аграрних підприємств.
Автор і співавтор понад 40 наукових та навчально-методичних праць і 2 навчальних посібників.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 травня 2023 року, диплом AAS № 00185.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Загорянська Олена Леонідівна

Загорянська Олена Леонідівна народилася 22 червня 1972 року у м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес адміністрування, маркетингу і туризму Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: управління та адміністрування; конкурентоспроможність промислової продукції; інвестиційна діяльність; туризм та готельне господарство; маркетинг.
Автор і співавтор понад 150 наукових та навчально-методичних праць і 6 авторських прав.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 30 червня 2023 року, диплом AAS № 00186.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Король Сергій Олександрович

Король Сергій Олександрович народився 6 серпня 1960 року у м. Кременчук, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри транспортних технологій Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Сфера наукових інтересів: транспортні технології; двигуни внутрішнього згоряння.
Автор і співавтор понад 70 наукових та навчально-методичних праць і 4 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 30 червня 2023 року, диплом AAS № 00187.

Профілі Scholar Scopus
Гаркуша Віталія Сергіївна

Гаркуша Віталія Сергіївна народилася 10 липня 1983 року у м. Дніпропетровськ.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри архітектури Приазовського державного технічного університету, м. Маріуполь.
Сфера наукових інтересів: технологія виробництва будівельних матеріалів.
Автор і співавтор понад 20 наукових та навчально-методичних праць та 2 монографій.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 8 вересня 2023 року, диплом AAS № 00188.

Профілі Orcid Scholar
Шльончак Ігор Анатолійович

Шльончак Ігор Анатолійович народився 26 лютого 1983року у с. Думанці, Черкаського району, Черкаської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів та технології їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету.
Сфера наукових інтересів: альтернативні джерела енергії; паливна економічність; шкідливі викиди з відпрацьованими газами двигунів вінутрішнього згоряння; вантажні перевезення.
Автор і співавтор понад 90 наукових та навчально-методичних праць і 1 патенту на корисну модель.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00189.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Бабій Марія Василівна

Бабій Марія Василівна народилася 4 липня 1986 року у м. Зборів, Зборівського району, Тернопільської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: транспортні технології: підвищення ефективності транспортних процесів при перевезенні пасажирів та вантажів; оптимізація ланцюгів постачань і взаємодія різних видів транспорту.
Автор і співавтор понад 100 наукових та навчально-методичних праць і 8 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00190.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Хомик Надія Ігорівна

Хомик Надія Ігорівна народилася 7 жовтня 1969 року у с. Шельпаки, Підволочиського району, Тернопільської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: дослідження навантаженості тримких елементів пруткових транспортерів та інших видів транспортуючих механізмів; моделювання процесів зношування їх елементів.
Автор і співавтор понад 200 наукових та навчально-методичних праць, 42 навчальних посібника та 10 патентів на винаходи і корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00191.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Довбуш Тарас Анатолійович

Довбуш Тарас Анатолійович народився 28 вересня 1991 року у м.Тернопіль.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: дослідження навантаженості тримких елементів рамних конструкцій та інших елементів рам сільськогосподарських машин.
Автор і співавтор понад 80 наукових та навчально-методичних праць і 18 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00192.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Ткаченко Ігор Григорович

Ткаченко Ігор Григорович народився 20 жовтня 1961 року у м. Кіровоград.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: механізація сільського господарства; машинобудування.
Автор і співавтор понад 120 наукових та навчально-методичних праць і 87 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00193.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Олексюк Василь Петрович

Олексюк Василь Петрович народився 14 січня 1976 року у м. Тернопіль.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: дослідження довговічності тримких конструкцій сільськогосподарських машин.
Автор і співавтор понад 100 наукових та навчально-методичних праць і 5 патентів на винаходи та корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00194.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Цьонь Ганна Богданівна

Цьонь Ганна Богданівна народилася 4 січня 1989 року у м.Тернопіль.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: підвищення ефективності технологічних процесів збирання коренеплодів буряків; зниження пошкоджень коренеплодів при взаємодії з робочими органами сільськогосподарських машин.
Автор і співавтор понад 50 наукових та навчально-методичних праць, 1 монографії, 6 навчальних посібників і 7 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00195.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Сташків Микола Ярославович

Сташків Микола Ярославович народився 25 січня 1977 року у  м. Тернопіль.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: агроінженерія; моделювання процесів та машин.
Автор і співавтор понад 180 наукових та навчально-методичних праць і 21 патенту на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00196.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Комар Роман Васильович

Комар Роман Васильович народився 20 липня 1976 року у с. Жовтневе, Теребовлянського району, Тернопільської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: машинознавство; машинобудування; елементи приводів машин та механізмів.
Автор і співавтор понад 110 наукових та навчально-методичних праць, 1 монографії і 34 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00197.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Лук’янченко Олександр Юрійович

Лук’янченко Олександр Юрійович народився 17 січня 1962 року у м. Черкаси.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів та технології їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету.
Сфера наукових інтересів: Критерії формування конструктивних і експлуатаційних властивостей автомобільних транспортних засобів різного призначення.
Автор і співавтор понад 70 наукових та навчально-методичних праць
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 24 листопада 2023 року, диплом AAS № 00198.

Профілі Orcid Scholar
Сопов Дмитро Сергійович

Сопов Дмитро Сергійович народився 6 березня 1985 року у ст. Бірфельд-1, Біробіджанського району, Хабаровського краю, Росія.
Доктор філософії з наук про Землю, доцент кафедри хімії, географії та наук про Землю Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.
Сфера наукових інтересів: раціональне землекористування; грунтознавство; ландшафтознавство; земельно-правові відносини в Україні, оптимізація землекористування в територіальних громадах; моніторинг і охорона земель; управління земельними ресурсами; застосування геоінформаційних систем і технологій в науках про Землю.
Автор і співавтор понад 100 наукових та навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 29 грудня 2023 року, диплом AAS № 00199.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Місюра Сергій Юрійович

Місюра Сергій Юрійович народився 10 березня 1987 року у м. Харків.
Кандидат технічних наук, старший дослідник, доцент кафедри математичного моделювання та інтелектуальних обчислень в інженерії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Сфера наукових інтересів: міцність, коливання та оптимальне проектування конструкцій.
Автор і співавтор понад 50 наукових і навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 січня 2024 року, диплом AAS № 00200.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Диня Володимир Іванович

Диня Володимир Іванович народився 20 березня 1984 року у с. Криве, Козівського району, Тернопільської області.
Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри машиновикористання та технології в сільському господарстві відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут».
Сфера наукових інтересів: агроінженерія; машинобудування.
Автор і співавтор понад 70 наукових і навчально-методичних праць, 2 монографій і 48 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 січня 2024 року, диплом AAS № 00201.

Профілі Orcid Scholar
Паньків Віталій Романович

Паньків Віталій Романович народився 29 травня 1992 року у м.Тернопіль.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.
Сфера наукових інтересів: обгрунтування параметрів гвинтового конвеєра з комбінованим робочим органом.
Автор і співавтор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, 3 монографій і 31 патенту на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 лютого 2024 року, диплом AAS № 00202.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Фльонц Олег Володимирович

Фльонц Олег Володимирович народився 2 листопада 1979 року у м. Бережани, Тернопільської області.
Кандидат технічних наук, доцент, декан агроінженерного факультету Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут».
Сфера наукових інтересів: агроінженерія; машинобудування.
Автор і співавтор понад 80 наукових та навчально-методичних праць, 2 навчальних посібників, 1 монографії і 23 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 лютого 2024 року, диплом AAS № 00203.

Профілі Orcid Scholar
Ліннік Андрій Юрійович

Ліннік Андрій Юрійович народився 31 липня 1986 року у м. Ірпінь, Київської області.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання та технології в сільському господарстві Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут».
Сфера наукових інтересів: агроінженерія; машинобудування.
Автор і співавтор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, 2 монографій і 19 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 лютого 2024 року, диплом AAS № 00204.

Профілі Orcid Scholar
Біловод Олександра Іванівна

Біловод Олександра Іванівна народилася 1 липня 1973 року у с. Новоселівка, Зіньківского району, Полтавської області.
Кандидат технічних наук, доцент, декан інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету.
Сфера наукових інтересів: підвищення ресурсу і надійності робочих органів сільськогосподарських машин; проектування технологічних процесів сервісних підприємств.
Автор і співавтор понад 120 наукових і навчально-методичних праць та 15 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 23 лютого 2024 року, диплом AAS № 00205.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Рамш Василь Юрійович

Рамш Василь Юрійович народився 17 липня 1982 року с. Новики, Збаразького району, Тернопільської області.
Кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри енергетики і автоматики відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут».
Сфера наукових інтересів: дослідження відновлювальних джерел енергії та енергозберігаючих технологій; дослідження та моделювання перехідних процесів в електроприводі.
Автор і співавтор понад 160 наукових і навчально-методичних праць, 4 монографій та 5 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 29 березня 2024 року, диплом AAS № 00206.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Потапенко Микола Валентинович

Потапенко Микола Валентинович народився 21 грудня  1978 року с.Тахта, Іпатівського району, Ставропольського краю, , Росія.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри енергетики і автоматики відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут».
Сфера наукових інтересів: автоматика і автоматизація; енергозбереження та відновлювальні джерела енергії.
Автор і співавтор понад 150 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії, 2 навчальних посібників та 4 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 29 березня 2024 року, диплом AAS № 00207.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Галько Сергій Віталійович

Галько Сергій Віталійович народився 15 березня 1972 року у с. Успенка, Амвросіївського району, Донецької області.
Кандидат технічних наук, доцент, декан факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
Сфера наукових інтересів: енергетика; відновлювана (альтернативна) електроенергетика; smart grid; геометричне моделювання кривих ліній.
Автор і співавтор понад 160 наукових і навчально-методичних праць, 2 монографій, 9 навчальних посібників, 10 патентів на винаходи та корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 квітня 2024 року, диплом AAS № 00208.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Труханська Олена Олександрівна

Труханська Олена Олександрівна народилася 16 липня  1978 року у м. Вінниця.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри агроінженерії та технічного сервісу інженерно-технологічного факультету Вінницького національного аграрного університету.
Сфера наукових інтересів: дослідження параметрів комбінованих систем очистки коренеплодів, коренезбиральні машини, технічний сервіс
Автор і співавтор понад 110 наукових і навчально-методичних праць, 1 монографії, 1 навчального посібника, 18 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 квітня 2024 року, диплом AAS № 00209.

Профілі Orcid Scholar WoS Scopus
Почужевський Віталій Дмитрович

Почужевський Віталій Дмитрович народився 6 листопада 1972 року у м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області.
Начальник науково-дослідного відділу наукового супроводження підготовки військ (сил) розробки та імплементації оперативних стандартів і процедур науково-дослідного управління проблем розвитку, підготовки та застосування ВМС Науково-дослідного центру ЗС України «Державний океанаріум» Інституту Військово-Морських Сил НУ «Одеська морська академія».
Сфера наукових інтересів: технічне забезпечення сухопутних військ ЗС України.
Автор і співавтор понад 10 наукових праць і 4 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 квітня 2024 року, диплом AAS № 00210.

Швець Людмила Василівна

Швець Людмила Василівна народилася 5 травня  1969 року у м. Вінниця.
Кандидат технічних наук, доцент кафедри агроінженерії та технічного сервісу інженерно-технологічного факультету Вінницького національного аграрного університету.
Сфера наукових інтересів: вальцювання заготовок із алюмінієвих сплавів в умовах ізотермічного деформування.
Автор і співавтор понад 110 наукових і навчально-методичних праць, 3 монографій та 6 патентів на корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 26 квітня 2024 року, диплом AAS № 00211.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Кормош Жолт Олександрович

Кормош Жолт Олександрович народився 25 листопада 1971 року у м. Берегово, Закарпатської області. 
Кандидат хімічних наук, професор кафедри хімії та екології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Сфера наукових інтересів: аналітична хімія; хімічне матеріалознавство.
Автор і співавтор понад 700 наукових і навчально-методичних праць, 4 навчальних посібників та 75  патентів на винаходи і корисні моделі.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 31 травня 2024 року, диплом AAS № 00212.

Профілі Orcid Scholar Scopus
Андрейченко Ольга Григорівна

Андрейченко Ольга Григорівна народилася 28 лютого 1986 року у м. Кіровоград.
Кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри загального землеробства Центральноукраїнського національного технічного університету.
Сфера наукових інтересів: вирощування сільськогосподарських культур.
Автор і співавтор понад 20 наукових і навчально-методичних праць.
Член-кореспондент Академії Прикладних Наук від 31 травня 2024 року, диплом AAS № 00213.

Профілі Scholar